Přeskočit na obsah
Domů » Nový web Podíly.cz z vás udělá experty v oboru

Nový web Podíly.cz z vás udělá experty v oboru

Podcast Podíly.cz na mobilu

Trh se spoluvlastnickými podíly nabývá v dnešní době na stále větším významu. V očích české veřejnosti se však stále jedná o poměrně neznámý způsob obchodování s nemovitostmi. Budí tak v myslích prodávajících i kupujících celou řadu otázek. Jak to celé funguje? Co mi to přinese? Jak mohu prodat svůj podíl na nemovitosti? Vyplatí se investovat do spoluvlastnických podílů? A právě v reakci na takovéto a mnohé další otázky vznikl edukační web Podíly.cz, jehož záměrem je poskytnout veřejnosti komplexní informace o současném trhu se spoluvlastnickými podíly, a zvýšit tak povědomí o této části realitního trhu u české veřejnosti.

Vše, co potřebujete vědět, na jednom místě

Edukační web Podíly.cz vznikl jako doprovodná platforma k novému serveru Portál Podílů, který představuje první online tržiště, kde můžete obchodovat Vaše spoluvlastnické podíly. Myšlenka vzniku tohoto edukačního webu vychází z poměrně malé znalosti tohoto způsobu obchodování s nemovitostmi v českém prostředí. Podíly.cz se snaží tuto skutečnost změnit a poskytnout všem, kdo se o tento způsob finančního zhodnocení svých nemovitostí a zajímavé investiční příležitosti zajímají, komplexní informace a tipy pro vědomé a erudované rozhodování v této oblasti realitního trhu. Blog jsme pro vás rozdělili do několika praktických sekcí jako například Investiční tipy nebo Právní poradna.

Unikátní investiční podcast o podílovém spoluvlastnictví

Nedílnou součástí projektu Podíly.cz je také nový video podcast nabitý rozhovory s těmi největšími odborníky na trhu realit. Právníci, investiční poradci, realitní experti a mnoho dalších osobností Vám v rámci podcastu pravidelně prezentuje své znalosti, názory a návody týkající se prodeje Vašeho spoluvlastnického podílu či vhodné investiční příležitosti. Podcast je volně dostupný na YouTube, Spotify i Apple Podcast.

Štítky:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *