Portál Podílů se tedy zařazuje mezi průkopníky v oblasti nemovitostí a technologických inovací. Na konferenci Realfest 2023 vystoupí i Jan Kučera, spoluzakladatel a CEO Portálu Podílů. Své odborné znalosti a zkušenosti z realitního sektoru představí ve dvou přednáškách.

„Jsme velmi potěšeni, že můžeme být hlavním partnerem konference Realfest. Je to pro nás velké uznání a zároveň příležitost podílet se na formování budoucnosti realitního sektoru,“ komentuje Kučera spolupráci s Realitním vzdělávacím institutem.

Konference Realfest se uskuteční 23. listopadu 2023. Účastníci se mohou těšit na řadu odborných přednášek a panelových diskusí na téma Realitní Re-start 2024. „Jsme velmi potěšeni, že můžeme spolupracovat s Portálem Podílů. Jejich inovativní přístup k realitám a důraz na digitální vývoj je přesně to, co chceme naší konferenci Realfest prezentovat,“ sdělila Ivana Cikánková, pořadatelka konference a zástupce Realitního vzdělávacího institutu.

Kromě konference Realfest se Portál Podílů stává také partnerem soutěže Realiťák roku a Realitka roku 2023. Tato soutěž oceňuje nejlepší realitní makléře a kanceláře. Jan Kučera se stane jedním z porotců soutěže, která je pod záštitou Realitní komory, Asociace Hospodářské komory a Ministerstva pro místní rozvoj.

Tato partnerství potvrzují vedoucí postavení Portálu Podílů na trhu nemovitostí. Je to nejen příležitost prezentovat své inovativní přístupy, ale také vytvářet nové možnosti pro realitní profesionály i klienty.

Inovace a kvalita jsou synonymy pro Portál Podílů, který neustále hledá nové příležitosti a výzvy. Tato partnerství jsou dalším krokem na cestě k výsluní a potvrzením, že Portál Podílů je významným hráčem na realitním trhu.


Jan Kučera

Od roku 2015 pracoval ve společnosti Adol Monitor s.r.o. Ze své pozice obchodního ředitele se začal podílet na vývoji nových produktů a služeb společnosti. Specializoval se na vytváření dlouhodobých obchodních vztahů s realitními kancelářemi, makléři a investory. Využíval zkušeností z IT a know-how k sestavování jedinečných služeb pro rozvoj podnikání v realitách. V dubnu 2022 založil se společníkem JKMP Trade s. r. o. a vytvořili platformu www.portalpodilu.cz, která funguje jako tržiště nemovitostí v podílovém spoluvlastnictví.