Trh se spoluvlastnickými podíly nabývá v dnešní době na stále větším významu. V očích české veřejnosti se však stále jedná o poměrně neznámý způsob obchodování s nemovitostmi. Budí tak v myslích prodávajících i kupujících celou řadu otázek. Jak to celé funguje? Co mi to přinese? Jak mohu prodat svůj podíl na nemovitosti? Vyplatí se investovat do spoluvlastnických podílů? A právě v reakci na takovéto a mnohé další otázky vznikl edukační web Podíly.cz, jehož záměrem je poskytnout veřejnosti komplexní informace o současném trhu se spoluvlastnickými podíly, a zvýšit tak povědomí o této části realitního trhu u české veřejnosti.

Vše, co potřebujete vědět, na jednom místě

Edukační web Podíly.cz vznikl jako doprovodná platforma k novému serveru Portál Podílů, který představuje první online tržiště, kde můžete obchodovat Vaše spoluvlastnické podíly. Myšlenka vzniku tohoto edukačního webu vychází z poměrně malé znalosti tohoto způsobu obchodování s nemovitostmi v českém prostředí. Podíly.cz se snaží tuto skutečnost změnit a poskytnout všem, kdo se o tento způsob finančního zhodnocení svých nemovitostí a zajímavé investiční příležitosti zajímají, komplexní informace a tipy pro vědomé a erudované rozhodování v této oblasti realitního trhu. Blog jsme pro vás rozdělili do několika praktických sekcí jako například Investiční tipy nebo Právní poradna.

Unikátní investiční podcast o podílovém spoluvlastnictví

Nedílnou součástí projektu Podíly.cz je také nový video podcast nabitý rozhovory s těmi největšími odborníky na trhu realit. Právníci, investiční poradci, realitní experti a mnoho dalších osobností Vám v rámci podcastu pravidelně prezentuje své znalosti, názory a návody týkající se prodeje Vašeho spoluvlastnického podílu či vhodné investiční příležitosti. Podcast je volně dostupný na YouTube, Spotify i Apple Podcast.

Kategorie: Nezařazené

Jan Kučera

Od roku 2015 pracoval ve společnosti Adol Monitor s.r.o. Ze své pozice obchodního ředitele se začal podílet na vývoji nových produktů a služeb společnosti. Specializoval se na vytváření dlouhodobých obchodních vztahů s realitními kancelářemi, makléři a investory. Využíval zkušeností z IT a know-how k sestavování jedinečných služeb pro rozvoj podnikání v realitách. V dubnu 2022 založil se společníkem JKMP Trade s. r. o. a vytvořili platformu www.portalpodilu.cz, která funguje jako tržiště nemovitostí v podílovém spoluvlastnictví.